دوره های Foundation / A Level / GCSE

 صفحه اصلی / آمادگی دانشگاه / دوره های Foundation / A Level / GCSE

Foundation: دوره ی یک ساله ی آمادگی دانشگاه

برای تحصیل در مقطع لیسانس در انگلیس نیازمند گذراندن دوره ی یک ساله ی آمادگی برای دانشگاه هستید. این دوره به مدت یک سال به نام Foundation program برگزار می شود، که هم به پیشرفت زبان انگلیسی آکادمیک کمک می کند، و هم به فهم درس هایی که در طول دوره ی لیسانس در انگلیس نیاز خواهید داشت، کمک خواهد کرد. همچنین می تواند در موضوعاتی مانند راه های تحقیق کردن، روش های نوت برداری، راه های کنفرانس دادن که از پایه های اساسی سیستم های آموزشی هستند دانش خود را گسترش دهید. پس از اتمام این دوره، شما هم مانند دانشجویان انگلیسی الاصل با سیستم آموزشی مقطع لیسانس در کشور انگلیس آشنا خواهید بود و می توانید به راحتی از پس مسئولیت های خود برآیید.

Foundation program در سال سه مرتبه و در ماه های فروردین، شهریور و دی برگزار می شود. برای شرکت در این دوره، میزان دانش زبان انگلیسی دانشجو باید بالاتر از حد متوسط "upper intermediate" باشد. به همین دلیل دانشجو باید در یکی از آزمون های آیلتس و یا تافل شرکت نماید. اگر نتوانسته باشید در هیچ یک از این امتحانات شرکت کنید، موسسه ی StudyBritish اقدامات لازم جهت شرکت شما در آزمون تعیین سطح دانشگاه را انجام خواهد داد.

  

با توجه به رشته ای که انتخاب خواهید کرد در Foundation program مربوط به رشته خودتان شرکت خواهید کرد.

دوره ی آمادگی رشته های هنر و طراحی

دوره های آمادگی رشته های تجارت، اقتصاد و مدیریت

دوره های آمادگی رشته های مهندسی

دوره های آمادگی رشته های علوم انسانی

دوره های آمادگی رشته های حقوق

دوره های آمادگی رشته های علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات

دوره های آمادگی رشته های رسانه 

دوره های آمادگی رشته های طب و داروسازی

 

سطح زبان انگلیسی شما برای شرکت در Foundation program کافی نیست؟ 

اگر سطح زبان انگلیسی شما برای شرکت در دوره ی Foundation program کافی نیست، ناراحت نشوید! می توانید در دوره ی فشرده ی آموزش زبان انگلیسی همین موسسه شرکت کنید و پس از آن بدون شرکت در هیچ آزمون دیگری وارد دوره ی Foundation program شوید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از جزئیات در مورد این دوره با ما تماس بگیرید.

 

Advanced Level: دوره آمادگی دانشگاه

این دوره برای دانشجویانی است که می خواهند در بهترین دانشگاه ها در مقطع لیسانس در انگلیس و یا در رشته ی طب تحصیل کنند. تنها راه ورود به دانشگاه های آکسفورد و کمبریج شرکت در این دوره می باشد. دوره ی Advance level طی مدت 2 سال و به صورت رقابتی شدید برگزار می گردد. در این دوره در دروس مختلف آزمون هایی در تاریخ های مشخص شده برگزار می گردد، که بر اساس نتایج این آزمون ها داوطلبان وارد دانشگاه ها می شوند. به دانشجویانی که برای رسیدن به هدفشان مصمم و کوشا هستند توصیه می کنیم در این دوره شرکت کنند. دوره ی Advance level سه بار در سال و در ماه های فروردین، شهریور و دی برگزار می گردد. برای این که دانشجو بتواند در این دوره شرکت کند، میزان دانش زبان انگلیسی اش باید بالاتر از حد متوسط "upper intermediate" باشد. برای مشخص شدن تعیین سطح دانشجو، باید در یکی از آزمون های آیلتس و یا تافل شرکت کند. اگر نتوانسته باشید در هیچ یک از این امتحانات شرکت کنید، موسسه ی StudyBritish اقدامات لازم جهت شرکت شما در آزمون تعیین سطح دانشگاه را انجام خواهد داد.

 

سطح زبان انگلیسی شما برای شرکت در Advanced Level کافی نیست؟

اگر سطح زبان انگلیسی شما برای شرکت در دوره ی Advance level کافی نیست، ناراحت نشوید! با شرکت در دوره ی فشرده ی آکادمیک این موسسه بدون نیاز به شرکت در هیچ آزمون دیگری می توانید وارد دوره ی Advance level شوید.

برای دریافت جزئیات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با شرایط پذیرش، هزینه های تحصیل، گزینه های محل اقامت، ویزا و... می توانید با شماره تلفن "00902122312543" تماس حاصل نمایید و یا فرم مربوط به دریافت مشاوره ی رایگان را تکمیل نمایید.