Cardiff University

 صفحه اصلی / Cardiff University

 Cardiff University 

 

در این دانشگاه کلیه تحقیقات برپایه نگرش خلاق و با استاندارد های بالا صورت پذیرفته، منافع و دستاوردهای این تحقیقات هم در داخل کشور هم در سطح جهانی مورد استفاده قرار می گیرد. جمعیت دانشجویی ما از تنوع بالایی برخوردار بوده و از بیش از 100 کشور می باشند. هیئت علمی این دانشگاه با انگیزه های بالا، خلاقانه و بر پایه کنجکاوی مشغول فعالیت می باشند. بسیاری از آن ها جزوء پیشگامان در رشته های خود بوده و فضایی با انگیزه های یادگیری قوی را برای دانشجویان ایجاد می نماید.

 

دانشجویان دراین محیط آموزشی به نحوی آموزش می بینند که هم مهارت های علمی را کسب می کنند و هم نحوه تفکر مستقل را می آموزند. یادگیری در محیطی که روح تحقیق و مطالعه در آن حاکم است به معنای همکاری دانشجویان با محققانی است که طبق آخرین دستاوردها و یافته های علمی پیش می روند. تحقیقاتی که در این مرکز به عمل می آید همگی از نظر علمی پرمایه و در رشته مورد نظر پیشرو بوده که همین امر به نوبه خود فضای انگیزشی بالایی برای مطالعه و تحقیق فراهم می آورد.

درسال 2016 طبق نظرسنجی ملی دانشجویان 87% از دانشجویان از تجربه تحصیل خود در این دانشگاه رضایت داشتند.

                                                                                 

                                                                                                                                                                    

 

تحقیقات این دانشگاه کمک های مالی و سرمایه گذاری بالغ بر ده ها میلیون پوند را بدست می آورد که موجب گردیده محققان برجسته از سرتاسر جهان جذب این مرکز شوند. کیفیت بالای تحقیقات در حال انجام از یک سو و کاربردی بودن آن ها از سوی دیگر باعث ارتقای استاندارد "REF" شده و این دانشگاه را جزء 5 دانشگاه برتر انگلستان قرار داده است. همچنین این مرکز دارای رتبه دوم در سطح ملی از نظر مفید بودن تحقیقات صورت گرفته قرار دارد که به موضوعات مهم و چالش برانگیز مرتبط با مسائل اجتماعی، اقتصادی و محیط زیستی می پردازد.

این دانشگاه جزء گروه عالی راسل می باشد که متشکل از 24 دانشگاه تحقیقاتی برتر کشور انگلستان می باشند. اعضای هیئت تحقیقاتی ما همگی در سطح جهانی مطرح بوده و از برندگان جایزه نوبل، اعضای انجمن سلطنتی و یا اعضای سایر موسسات برجسته بین المللی می باشد.

امکانات و تخصص تحقیقاتی دانشگاه ما همچنین مورد استفاده شرکت های تجاری و صنایع مختلف، سازمان های دولتی و یا سایر نهاد های بین المللی است. درواقع مراکز تحقیقاتی این دانشگاه به تولید ایده های تجاری و ایجاد شرکت هایی با ایده های تجاری نوآورانه کمک کرده و بدین وسیله باعث رشد و توسعه ی اقتصادی و ایجاد فرصت های شغلی در ولز و سایر شهر ها می گردد. ارزش قراردادهای تحقیقاتی بالغ بر 500 میلیون پوند می باشد.

علاوه بر این دانشگاه کاردیف اقدام به تاسیس موسسات تحقیقاتی مختلفی نموده تا با روش های علمی جدید راهکارهای مفید و موثری برای معضلات جهانی بیابند.

 

با کمک فرهنگ غنی، نوآوری و خلاقیت حاکم برفضای دانشگاه توانسته ایم ارتباط موثری بین صنعت، تجارت با دانشگاهیان برقرار نموده و بدین وسیله روحیه کارآفرینی و توسعه کسب و کار دانشجویان را پرورش می دهد. تخصص ما تبدیل تحقیقات سطح بالای جهانی به موفقیت های تجاری است. 85% جریان درآمدی در ولز از طریق این دانشگاه صورت می گیرد.

 دانشگاه کاردیف به خاطر تعداد بالای برنامه های انتقال دانش کمک به بهبود و توسعه کارخانجات و موسسات تجاری از طریق نوآوری و پشتیبانی مراکز درمانی و همچنین بهبود عملکرد موسسات فرهنگی در میان 5 موسسه ی آموزش عالی انگلستان جای گرفته است. فارغ التحصیلان موفق بیش از 270 شرکت استارت آپ در طی سه سال تاسیس نموده اند. همین دستاوردها ما را در مقام نخست "HEI" در ولز و ششمین در انگلستان از نظر تعداد استارت آپ هایی که بدست فارغ التحصیلان راه اندازی شده است نموده اند.

 

در حقیقت شهرت و همکاری های جهانی هویت اصلی ما را تشکیل می دهد. یکی از اهداف و آرزوهای این دانشگاه ایجاد همکاری های بسیار نزدیک با دانشگاه های بین المللی برای پیشبرد امور تحقیقاتی, مشارکت و دستیابی به بهترین روش های تدریس، مدیریت و تثبیت جایگاهمان در سطح بین المللی است.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با شرایط پذیرش، هزینه های تحصیل، گزینه های محل اقامت، ویزا و... می توانید با شماره تلفن "00902122312543" تماس حاصل نمایید و یا فرم مربوط به دریافت مشاوره ی رایگان را تکمیل نمایید.