دوره ی زبان انگلیسی در استانبول

 صفحه اصلی / کالج های زبان / دوره ی زبان انگلیسی در استانبول

 دوره های زبان انگلیسی در استانبول:

اگر خواهان بالا بردن سطح دانش زبان انگلیسی خود و یا آمادگی برای امتحانات آیلتس، تافل و غیره می باشید، مرکز "اجرایی موسسه استادی بریتیش" با مربیان مجرب و انگلیسی زبان، در تلاش است که شما را در اسرع وقت به هدفتان برساند. این مرکز با همکاری مدرسان با تجربه و دارای مدارک معتبر از CELTA ، برنامه ای منسجم و منظم برای شما تدارک می بیند. کلاس ها در مرکز اصلی واقع در منطقه "نیشان تاشی " در "استانبول"، برگزار می شود. افراد تیم ما در این مرکز تنها به زبان انگلیسی صحبت می کنند و بعد از ارزیابی سطح دانش شما در زبان انگلیسی برنامه ای مناسب به تناسب خواسته هایتان برای شما تدارک می بینند.

امروزه به دلیل مشکلات ویزا برای تحصیل در دوره های زبان  در کشور های انگلیس و آمریکا، این مرکز با ارائه برنامه های آموزشی منطبق بر استانداردهای جهانی و با همکاری مربیان انگلیسی زبان، سعی در ارائه خدماتی هم تراز با کالج های به نام انگلیسی دارد.


در مرکز آموزشی Studybritish دوره ها، به صورت خصوصی برگزار می گردند. برای شرکت در این دوره ها و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با ما از طریق تلفن 00902122312543 و آدرس Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تماس بگیرید.