کالج های زبان در آمریکا

 صفحه اصلی / کالج های زبان / کالج های زبان در آمریکا

abdvision

اموزش زبان انگلیسی در امریکا:

امریکا با طبیعت فوق العاده زیبا، بیابان های بکر با ابعادی به ظاهر بی نهایت، شهرها و اسمان خراش های بی نظیر هیچ گاه جذابیتش را از دست نخواهد داد. کدام شهر را برای یادگیری زبان انگلیسی انتخاب می کنید؟ تجربه ای زیبا، به یاد ماندنی و چالش بر انگیز در انتظار شماست.

 

انطباق با فرهنگ های مختلف:

در این کشور از کاوبوی های تگزاسی، مشاهیر هالیوودی غرق در ثروت، تا تلاش صاحب مغازه چینی با خانواده پر جمعیت برای گذران زندگی و یا شنیدن اثار خارق العاده جاز موزیسین های سیاه پوست افریقایی در خیابان های نیو اورلان، همه را شاهد خواهید بود.

 

مرزهای نا محدود:

معروف ترین شهرهای جهان، بهترین دانشگاه ها، با شکوه ترین ساختمان ها، زیبا ترین مراکز خرید دنیا، همگی در انتظار شما هستند.

دانشگاه های بزرگ و دارای رنکینگ های بالای جهانی را تقریبا در سراسر امریکا میتوان یافت. طبیعت زیبای امریکا همواره گردش گران زیادی را جذب کرده، از ان جمله دریای زیبا و تجربه ی هیجان بر انگیز ویند سرفینگ در کالیفرنیا. مناظر دیدنی منطقه نیواورلان در فصل پائیز، گیاهان گرمسیری در فلوریدا، همگی تجربه تحصیل در این کشور را برایتان مطلوب تر خواهد نمود.

ما با تیمی مجرب و حرفه ای با در نظر گرفتن ترجیح شما، یاریتان خواهیم نمود تا بهترین شهر و دانشگاه را انتخاب کنید و شما با خیالی اسوده از سفر به این کشور لذت ببرید.

برای تحصیل و یادگیری زبان انگلیسی در امریکا با ما تماس بگیرید.

ارتباط مستقیم با مشاور

Learn English in Boston 

 Learn English in Los Angeles

 Learn English in New York 

  Learn English in San Diego 

Learn English in San Francisco

 خط تلفن مشاوره رایگان:00902122312543