کالج های زبان در ایرلند

قطعا توضیح ساختار بی نظیر و زیبای ایرلند در چند جمله غیر ممکن است. مناظر بی نظیر که هر بار انسان ها را شگفت زده، و بینده را جادو می کند. 

جزیره ی سبز، ایرلند:

ساحل 5600 کیلومتری این جزیره با سنگ ها و جلبک های دریایی پوشیده شده است. پلاژهای شنی نرم، کوه ها و تپه ها تمام سطح جزیره ی سبز را پوشانده است. دریاها مانند لکه های آبی، نهرها و دره ها مانند یک شبکه سطح کشور را پوشانده اند. استخر Shannon  از محبوب ترین مکان هایی است که ساکنین این شهر در زمان های آزاددر ان وقت می گذرانند.

انسان های خون گرم:

مردم ایرلند با صفت های جنگجو، خشن و در عین حال به عنوان انسان هایی احساساتی شناخته می شوند.بسیاری از ایرلندی ها در زندگی روزمره از زبان ولز استفاده می کنند. قلعه ها و قصرهای با شکوه در چهار گوشه ی کشور دیده می شوند. ایرلند فقط شامل مناطق روستایی و مناظر طبیعی نیست در کنار این زیبایی ها در شهرها سرگرمی های متنوع دیگری نیز وجود دارد.

مزایای تحصیل در کشور ایرلند:

  1. کشور جمهوری ایرلند در میان کشورهای اتحادیه ی اروپا در زمره ی کشورهای انگلیسی زبان جزو با کیفیت ترین سیستم های تحصیلی در سطح جهان طبقه بندی می گردد.
  2. اجازه ی کار نیمه وقت، برای دانشجویان دوره های زبان بالای ۲۵ هفته
  3. هزینه های مقرون به صرفه ی تحصیل و زندگی در ایرلند
  4. هرساله از بیش از ۱۶۱ کشور مختلف، ۳۵۰۰۰ دانشجو کشور ایرلند را ترجیح می دهند.
  5. تجربه ی زندگی در یکی از خونگرم ترین و امن ترین کشورهای جهان

 

چگونگی اخذ اجازه ی کار برای دانشجویان دوره های زبان انگلیسی در ایرلند؟

دانشجویان بین المللی که برای دوره های زبان انگلیسی بالای ۲۵ هفته به کشور ایرلند سفر می کنند اجازه ی کار نیمه وقت (۲۰ ساعت در هفته) در دوران تحصیلشان را دارا می باشند، همچنین در ایام تابستان و تعطیلات سال نو این اجازه ی کار به اجازه کار تمام وقت (۴۰ ساعت کار در هفته) ارتقا می یابد. کار کردن در دوره ی تحصیل می تواند تجربه ی فوق العاده ای برای دانشجویان بین المللی باشد.

 

کالج های زبان دوبلین

Emerald Cultural Insitute

CES English Dublin Dil Okulu

Griffith College Institute of Languages

Atlas Language School

International House Dublin

Alpha College of English

Swan English Language Training Institue

Delfin School of English

 

کالج های زبان کورک
Griffith College Cork

 

کالج های زبان گالوی
Galway Cultural Institute

 

کالج های زبان لیمریک
Griffith College Limerick

برای دریافت اطلاعات هزینه ها و جزییات کالج های زبان انگلیسی در کشور ایرلند فرم ارتباط با ما را پر نمایید و یا شماره ی تماس ۴۳ ۲۵ ۲۳۱ ۲۱۲ ۰۰۹۰ با مشاوران موسسه تماس بگیرید.