دوره های فوق لیسانس در کشور انگلستان

 صفحه اصلی / خبرها / دوره های فوق لیسانس در کشور انگلستان

دوره های فوق لیسانس در کشور انگلستان 

جهت اقدام به پذیرش در دوره های فوق لیسانس در انگلستان لطفا" فرم سمت راست را بادقت پر کنید. کارشناسان ما با توجه به رشته ی مورد نظرشما دانشگاه های منطبق، با شرایط شما را مشخص خواهند کرد و در تمام مراحل اخذ پذیرش همراه شما خواهند بود.

 

دانشگاه های کشور انگلستان، با توجه به نوآوری هایی که در رشته های مختلف به وجود می آورند جزو کشورهای پیشرو و پیشرفته در زمینه ی تحصیلات تکمیلی به شمار می آیند. همچنین یکپارچگی بین این نوآوری ها و دنیای کار و تجارت در سراسر دنیا باعث می شود دانشجویان با ملیت های مختلف از سراسر دنیا، کشور انگلستان را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند. 

 

برعکس تصور عمومی، هزینه های تحصیلات تکمیلی در کشور انگلستان در مقایسه با کشور آمریکا مقرون به صرفه تر است، همچنین مدت زمان دوره ی فوق لیسانس در انگلستان یک ساله است. دوره های فوق لیسانس در انگلستان با وجود اجباری بودن پایان نامه از کشور آمریکا ساده تر و سریع تر خواهد بود.

 

برای اخذ پذیرش چه کار باید کرد؟

در ابتدا دانشگاه، رشته و شهر مناسب و مورد نظرتان باید انتخاب شود. برای این منظور می توانید از مشاوره ی رایگان موسسه ی Studybritish بهره مند شوید. برای تعیین مناسب ترین دانشگاه، احتیاج به مدارک نشان دهنده ی سوابق تحصیلی و تجربه ی کاریتان داریم. مناسب با خواسته های شما 5 دانشگاه در انگلیس تعیین خواهد شد. اقدام برای اخذ پذیرش بدون هیچ کم وکاستی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

 

اقدام برای پذیرش چه زمان خواهد بود؟ 

با استفاده از منطق "اولین ورودی – اولین سرویس" به شما توصیه می کنیم در اولین فرصت ممکن اقدامات لازم برای اخذ پذیرش را شروع کنید. در دانشگاه های انگلستان هم، مانند دانشگاه های آمریکا مهلت ارسال مدارک تعیین می گردد اما توجه به این نکته که هر چه سریع تر اقدام به ارسال مدارکتان نمایید به همان میزان صندلی خالی بیشتری وجود خواهد داشت و شما شانس بیشتری برای دستیابی به یکی از جایگاه های خالی خواهید داشت.

 

مدارک مورد نیاز 

ابتدا به مدارکی که نشان دهنده ی مدارج تحصیلیتان است احتیاج دارید. مدارک مورد نیاز شامل ریز نمرات آخرین مدرک تحصیلی، اصل مدرک تحصیلی به زبان انگلیسی خواهد بود. پس از آن به توصیه نامه ی 2 استاد دانشگاه که شما را می شناسند احتیاج خواهید داشت. مرحله ی بعد داشتن مدرک یکی از آزمون های مورد تائید در سراسر دنیا آیلتس و یا تافل می باشد. در آزمون آیلتس حداقل امتیاز باید 6.5 و در مورد آزمون تافل نمره ی مدنظر دانشگاه 90 است. در مرحله ی آخر با اضافه کردن رزومه ی کاری و تحصیلیتان به همراه پاسپورت مدارک مورد نیاز تکمیل خواهد شد. برای اخذ پذیرش از کشور آمریکا شرکت در یکی از آزمون های GMAT و یا GRE الزامی خواهد بود. الزامی نبودن این آزمون برای کشور انگلستان یکی دیگر از مزیت های دانشگاه های این کشور است.

 

در دانشگاه های کشور انگلستان شرایط پذیرش شرطی چیست؟ (ثبت نام مشروط)

اگر هنوز صاحب یکی از مدارک زبان مورد نیاز برای ورود به دانشگاه های انگلستان نیستند جای نگرانی وجود ندارد. دانشگاه ها سوابق تحصیلی شما را از نظر آکادمیک بررسی خواهند کرد و در صورت تائید مدارکتان، می توانید از قانون پذیرش مشروط "Conditional admission" استفاده کنید. به این صورت جایگاه شما در دانشگاه محفوظ خواهد بود، شما می توانید در دوره ی مشخص شده در آزمون آیلتس شرکت کنید و مدرک مورد نیاز را دریافت نمایید. به ویژه در مورد دانشگاه ها و رشته های پرطرفدار به شما توصیه می شود بدون اتلاف وقت از فرصت پذیرش مشروط استفاده کرده و برای اخذ پذیرش اقدام نمایید.

 

هزینه های دوره های فوق لیسانس در کشور انگلستان 

هزینه تحصیل در کشور انگلستان به طور متوسط در حدود 12.000 پوند است. این مبلغ با توجه به دانشگاه و رشته ی تحصیلی مورد نظرتان متفاوت خواهد بود. هزینه های مسکن با توجه به شهر انتخابی متفاوت است، هزینه سکونت در شهر لندن مبلغی در حدود 6000 پوند و خارج از لندن 3500 پوند خواهد بود.

 

رتبه بندی دانشگاه های انگلستان را از کدام منبع می توان تعقیب کرد؟ 

در عصر حاضر موسسات زیادی وجود دارد که دانشگاه های دنیا را رده بندی می کنند، این رده بندی ها از استاندارد مشخصی پیروی نمی کنند و هر موسسه می تواند دانشگاه مورد نظرش را در جایگاه مورد نظرش نشان دهد. این در حالی است که این ارزیابی در مجله های معتبر دنیا مانند The Guardian, The Times, Financial Time The انجام می گیرد. شما می توانید برای اطلاع از رتبه ی دانشگاه مورد نظرتان از این منابع مورد اطمینان استفاده نمایید.

اگر مایل به تحصیل در کشور انگلستان هستید برای انتخاب مناسب ترین گزینه ها و پاسخ به تمام سوالاتتان می توانید با کارشناسان Studybritish به صورت رایگان مشورت کنید. برای پاسخ به سوالاتتان می توانید از طریق تلفن "00902122312543" و یا آدرس الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید اقدام نمایید.

 

برای مشاهده ی دوره های فوق لیسانس در کشور انگلستان لطفا" کلیک کنید! 

برای انتخاب کالج های زبان در کشور انگلستان لطفا" کلیک کنید!