خدمات ما

 صفحه اصلی / خبرها / خدمات ما

 

 

 

 

 

 

 

  

مشاوره رایگان به صورت خصوصی 

شناسایی بهترین و مناسب ترین دوره ها شامل دوره های لیسانس، فوق لیسانس، دانشگاه، کالج زبان، دوره های تابستانی و دوره های دبیرستان در انگلستان. کارشناسان مجرب ما در کنار شما به صورت حرفه ای و سریع فرصت اخذ پذیرش را برای شما فراهم خواهند کرد. خدمات ما از ویزا تا اسکان در محل زندگی تان خواهد بود.

برای استفاده از مزایای مشاوره ی خصوصی ما همین حالا اقدام کنید.

 

دوره های ویژه ی دانش آموزان نخبه 

امکان درخواست پذیرش مخصوص دانش آموزان نخبه و والدینی که علاقه مند تحصیل فرزندانشان، در معتبرترین و معروف ترین دانشگاه های دنیا مانند دانشگاه آکسفورد Oxford University، دانشگاه کمبریج Cambridge University و مدرسه ی اقتصاد لندن London School of Economic در دوره های لیسانس و فوق لیسانس می باشد. کارشناسان Oxbridge امکان درخواست پذیرش و تعیین وقت ملاقات را برای شما فراهم خواهند نمود. مشاوره برای دانش آموزان علاقه مند به تحصیل در رشته های پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و دامپزشکی در کشور انگلستان از خدمات ویژه ی این موسسه است. برای استفاده از این فرصت ویژه با ما تماس بگیرید.

 

به سمینار ها و فرصت های ویژه ی ما ملحق شوید! 

در مورد تحصیل در کشور انگلستان و تمامی موضوعات مرتبط با آن، کارشناسان ما سمینارهایی را سازمان دهی می کنند. ضمنا" در صورت احتیاج کارشناسان حرفه ای طی مدت اخذ پذیرش به صورت ویژه در کنار این دانش آموزان خواهند بود. برای اطلاع از سمینار ها و فرصت های ویژه ی ما کافی است فرم ارتباط را پر کرده و در سایت عضو شوید.