تحصیل در ترکیه

 صفحه اصلی / خبرها / تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

پروسه یافتن دانشگاه ها و اخذ پذیرش، پروسه ای زمان بر و پر هزینه می باشد. کادر مجرب مشاوران ما تمام مراحل لازم از شروع (یافتن دانشگاه ها متناسب با پیشینه تحصیلی شما) تا گرفتن پذیرش از دانشگاه ها و تقاضای ویزای تحصیلی برای کشور مورد نظر را برایتان انجام خواهند داد.

 

اخذ پذیرش در دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در ترکیه: 

بعد از مطالعه کامل و دقیق پیشینه تحصیلی شما، 2 دانشگاه را به شما پیشنهاد کرده و بعد از گرفتن تایید شما، مراحل اپلای را برایتان انجام می دهیم . در صورت نیاز ، رزومه و نامه رفرنس و غیره تصحیح شده و از لحاظ گرامری کنترل می شود. پس از اطمینان از صحت مدارک، منطبق با فرمت هر دانشگاه مدارک به دانشگاه مورد نظر ارسال خواهد شد.
در دوره 4 هفته ای، بعد از اپلای به دانشگاه تا مشخص شدن نتایج، وظیفه پیگیری به عهده موسسه خواهد بود و نتایج گرفته شده به شما ارائه می شود. بعد از گرفتن پذیرش از دانشگاه ها شما دانشگاه دلخواه را انتخاب کرده و سپس وارد مرحله گرفتن ویزا خواهید شد. در این مرحله نیز مشاوران ما شما را از گرفتن وقت مصاحبه تا اماده سازی مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزا یاری خواهند نمود.
بعد از گرفتن ویزا نیز، تمام مسائل اقامتی، بلیط، بیمه و غیره را برایتان در ترکیه سازماندهی خواهیم کرد.

 

 راه رسیدن به ترکیه برای تحصیلات تکمیلی  در 5 مرحله، توسط Studybritish

 

»انتخاب 2 دانشگاه با در نظر گرفتن رشته تحصیلی بر اساس ترجیح شما.

»لیست مدارک مورد نیاز برای گرفتن پذیرش از دانشگاه ها را برایتان ارسال می نماییم.

»پس از کنترل کامل مدارک شما، فایل مدارک شما بدون نقص به دانشگاه ارسال خواهد شد.

»نتایج بعد از 4 هفته مشخص می شود.

»بین دانشگاه هایی که موفق به گرفتن پذیرش از آنها شده اید، یکی را انتخاب کرده و وارد پروسه گرفتن ویزامی شوید واز خدمات ما در تمامی این مراحل تا پایان برخوردار خواهید بود.

 

اگر مایل به تحصیل در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد، دکترا و دوره های زبان انگلیسی در ترکیه هستید با ما تماس بگیرید، ما باتیمی مجرب شما را در طی این مسیر یاری خواهیم نمود . سازماندهی بی عیب و نقص تمام مراحل را به ما بسپارید و با خیالی اسوده تحصیلات خود را در ترکیه اغاز نمائید.

تحصیل در دوره های زبان انگلیسی درترکیه

دوره های امادگی برای امتحانات: امادگی برای امتحانات تافل، جی ار ای، جی مت

تحصیلات تکمیلی درترکیه برای کلیه رشته ها

 با ما می توانید از طریق Skype تماس بگیرید.

 شماره دفتر مرکزی در استانبول:00902122312543

 ادرس ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

برای دریافت اطلاعات و جزییات بیشتر در ارتباط با تحصیل در کشور ترکیه می توانید از وب سایت http://iran.studyturkiye.com/ دیدن نمایید.