Sheffield Hallam University

 صفحه اصلی / Sheffield Hallam University

Sheffield Hallam University

 

دانشگاه شفیلد هالام از ریشه دارترین و قدیمی ترین دانشگاه های انگلیسی به شمار می آید. در این دانشکاه بیش از 35500 دانشجو و در حدود 3200 دانشجوی بین المللی از کشورهای مختلف در حال تحصیل و تحقیقات می باشند. زمانی که در دانشگاه شفیلد هالام برای تحصیل می گذرانید در آینده ی شغلی و زندگی شما تاثیر قابل ملاحظه ای خواهد داشت. با تحصیل در این دانشگاه می توانید به تمامی رویاهایتان در آینده ی شغلی که تصور می کنید دست یابید. این دانشگاه با جمعیتی نزدیک به 37000 دانشجو از بزرگ ترین دانشگاه های انگلیس به شمار می آید، و در بیش از 740 دوره ی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد با کیفیتی بالاتر از استانداردهای بین المللی دوره هایی بی نقص به دانشجویان ارائه می دهد.

 

درس هایی که می توانید با توجه به شرایط دنیای کار انتخاب کنید!

  • درس هایی که در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می گردد با توجه به نظر کارشناسان مجرب دنیای کار و تجارت ارائه می گردد.
  • بیشتر دانشجویان، با توجه به درس هایی که در زمینه ی دنیای کار می گذرانند و تجربه هایی که از دنیای کار پیدا میکنند می توانند مشاوران خوبی برای پروژه های مهم به شمار آیند.
  • فارغ التحصیلان این دانشگاه معمولا در کمتر از 6 ماه پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار می شوند.

 

دانشگاه شفیلد هالام و کیفیت آموزشی:

برای دستیابی تمام دانشجویان این دانشگاه به پیشرفته ترین تکنولوژی ها و تجهیزات روز دنیا دانشگاه طی 10 سال اخیر بیش از 100 میلیون استارلینگ سرمایه گذاری نموده است. مراکز تحقیقاتی دانشگاه به صورت شبانه روزی کار می کنند و این امکان را به دانشجویان می دهند که به بیش از 500000 منبع دسترسی داشته باشند.

 

محیط آموزشی چند ملیتی:

از بیش از 100 کشور دنیا در حدود 4000 دانشجوی خارجی در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. با توجه به دین و عبادت های دانشجویان مکان های مناسبی برای این منظور در نظر گرفته شده است.

 

دوره های کمکی برای دانشجویان بین المللی:

مشاوران دانشگاه در زمینه ی دریافت ویزا و یا افزایش مدت زمان ویزا به دانشجویان کمک خواهند کرد، همچنین دانشگاه برای دانشجویان بین المللی امکان استقبال رایگان از فرودگاه منچستر را فراهم نموده است. در تمام طول تحصیل برای بهبود دانش زبان انگلیسی دانشجویان می توانند در دوره های رایگان تکنیک های تحقیق، تکنیک های نگارش، شیوه های کنفرانس دادن و... شرکت نمایند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با شرایط پذیرش، هزینه های تحصیل، گزینه های محل اقامت، ویزا و... می توانید با شماره تلفن "00902122312543" تماس حاصل نمایید و یا فرم مربوط به دریافت مشاوره ی رایگان را تکمیل نمایید.