University of Bradford

 صفحه اصلی / University of Bradford

 

 

The University of Bradford

"با الهام گرفتن از گذشته مان کمک خواهیم کرد تا آیندتان را بسازید"

 

دانشگاه بردفورد فعالیت خود را در سال 1882 به عنوان یک موسسه ی فنی آغاز نمود. این موسسه در سال 1996 منشور سلطنتی Royal Charter از ملکه ی انگلستان دریافت نمود، و در سال 2016 پنجاهمین سالگرد فعالیت خود به عنوان دانشگاه را جشن گرفت.

 

دانشگاه بردفورد با بیش از 50 سال فعالیت آکادمیک موفق، به دنبال دستیابی به اهداف خود در جهت ارتقای شهرت بین المللی و ارائه ی دوره های باکیفیت تلاش می نماید. دانشگاه بردفورد همواره به عنوان یکی از دانشگاه های پیشگام در جهت نوآوری در مباحث درسی دوره ها، براساس بازتاب ها و پیش بینی نیازهای دانشجویان، بازار کار و جامعه به شمار می آید. دوره های این دانشگاه با چشم انراز پاسخگویی به نیازهای تجاری، اجتماعی، علمی و محیطی جامعه و افراد آن طراحی می گردند.

 

دانشگاه بردفورد سابقه ی قوی و قابل احترامی در استقبال از تکنولوژی دارا می باشد. تکنولوژی و ساختارهای زیربنایی، این دانشگاه را به عنوان دانشگاهی آینده نگر و روبه جلو تعریف می نماید. که این نگرش سبب می گردد تا دانشجویان مهارت ها و توانایی های مورد نیازشان در جهت موفقیت و ترقی در حرفه شان را کسب نمایند.

 

رشته های برتر:

دانشگاه بردفورد با دانشجویانی از بیش از 150 کشور جهان به عنوان دهکده ی کوچک جهانی به شمار می آید. برخی از رشته های برتر دانشگاه بردفورد براساس رنکینگ جهانی به شرح زیر می باشد.

 

  1. Effective Teaching, Top 5 (In UK - 2016)
  2. Nursing & Midwifery, Top 5 (In UK - 2016)
  3. Engineering: Chemical, Top 10 (In UK - 2016)
  4. Global Environment, Top 10 (In UK – 2014)
  5. Online MBA, Top 10 (In UK – 2015)

 

منطقه ی جغرافیایی و دسترسی:

دانشگاه بردفورد دارای دو کمپس در مرکز شهر بردفورد می باشد. دسترسی به این کمپس ها از مرکز شهر بسیار آسان می باشد. فاصله ی یکی از این کمپس ها، پیاده روی 5 دقیقه ای از مرکز شهر، و دیگری با سفری 10 دقیقه ای با اتوبوس قابل دسترسی می باشد. همچنین شهر بردفورد از نظر هزینه های زندگی دانشجویی به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین شهرهای دانشجویی کشور انگلستان به شمار می آید. از مزایای دیگر این شهر نزدیکی و دسترسی آسان به شهرهای منچستر و لیدز می باشد که به طبع دسترسی به فرودگاه های بین المللی این شهرها را نیز آسان می نماید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با دانشگاه بردفورد شرایط پذیرش، هزینه های تحصیل، گزینه های محل اقامت، ویزا و... می توانید با شماره تلفن "00902122312543" تماس حاصل نمایید و یا فرم مربوط به دریافت مشاوره ی رایگان را تکمیل نمایید.