University of Chester

 صفحه اصلی / University of Chester

 University of Chester

 

"دانشگاه چستر با مناظر متنوع باقی مانده از دوره روم باستان به کسانی که برای اولین بار این چشم اندازهای زیبا را می بینند ثابت می کند که این دانشگاه متعلق به شهر چستر می باشد."

( روزنامه تایمز)

 

نویسنده متن: خ بانو میشل

دانشگاه چستر در سال 1839 توسط پادشاه معروف قرن نوزده، ویلیام گلدستون (William Gladstone) تأسیس یافته است. در حال حاضر این دانشگاه با مجموع 16000 دانشجویی که از 50 کشور جهان در این دانشگاه گرد هم آمده اند با ساختاری باز به توسعه و فن آوری خود ادامه می دهد. شهر چستر که دانشگاه چستر در آن واقع شده به خاطر نزدیکی به شهرهای معروف دیگر انگلستان نیز شهرت دارد.

 

دانشگاه چستر که در حدود یک ساعت از شهرهای منچستر (Manchester)و لیورپول (Liverpool) فاصله دارد، بیش از 100 رشته در زمینه های کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا به دانشجویان خود ارائه می دهد.

  

برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد انتخاب رشته های مربوط به لیسانس و فوق لیسانس و دکترا همین حالا با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با شرایط پذیرش، هزینه های تحصیل، گزینه های محل اقامت، ویزا و... می توانید با شماره تلفن "00902122312543" تماس حاصل نمایید و یا فرم مربوط به دریافت مشاوره ی رایگان را تکمیل نمایید.