University of East Anglia

 صفحه اصلی / University of East Anglia

University of East Anglia

 

University of East Anglia دانشگاهی با جمعیت دانشجویی 15 هزار نفر که 4 هزار نفر از این تعداد دانشجویان، دانشجویان بین المللی می باشند از 120 کشور مختلف جهان می باشند.

 

شما می توانید به طور حضوری در مراسم مختلف که در کشورهای مختلف و همچنین انگلستان برگزار می گردد با ما ارتباط برقرار نمایید. علاوه بر این امکان برقراری ارتباط آنلاین در طول سال و ملاقات با پرسنل و دانشجویان نیز فراهم می باشد. برای اطلاع از این برنامه ها و زمان برگزاری آن ها می توانید از وب سایت موسسه ی Studybritish اطلاعات دریافت نمایید.

 

Ambassadors Page 

جهت ارتباط با برخی دانشجویان بین المللی این دانشگاه که در رشته مورد نظر شما در حال تحصیل می باشند نیز به صفحه سفیران دانشگاه (Ambassadors Page) مراجعه نموده و اطلاعات مورد نیازتان را دریافت نمایید. این دانشجویان بین المللی که سفیران دانشگاه هستند از پاسخگویی به سوالات شما در زمینه های  تحصیلی در دانشگاه EUA و زندگی در شهر نورویج خوشحال می شوند. امیدواریم اطلاعات موجود در صفحات ما مفید بوده ولی برای کسب اطلاعات بیشتر یا سوالات دیگر حتما" با ما تماس بگیرید

 

شیما 

“سلام شیما هستم و دانشجوی اهل خاورمیانه و سفیر دانشگاه EUA هستم در حال حاضر در رشته بیولوژی مولکولی و ژنتیک در دانشگاه علوم بیولوژیکی درحال تحصیل می باشم.

من دانشگا ه EUA را به خاطر شهرت مراکز تحقیقاتی آن، کمپ عالی و امکانات بسیار خوب آن انتخاب نمودم. همچنین شهر نورویج، شهر زیبای کوچکی است که یکی از امن ترین شهر ها در انگلستان به شمار می آید. علاوه بر این، این دانشگاه جزوء 200 دانشگاه برتر در سرتاسر جهان، 100 دانشگاه برتر در اروپا  و 20 دانشگاه برتر انگلستان می باشد. این دانشگاه رشته های کارشناسی تا فوق دکترا را ارائه می نماید و مدیریت علمی آن در دست دانشگاهیان و محققان پیشرو و تراز اول دنیا می باشد. مراحل مختلف یادگیری و آموزش در این مرکز به هیچ عنوان خسته کننده نبوده و در کنار سخنرانی های مختلف مربوط به رشته های شما در سمینارها، کارگاههای آموزشی، آزمایشگاه ها و مطالعات میدانی مرتبط با رشته خود شرکت می نمایید.

 

 

اغلب دانشجویان که از این منطقه  هستند معمولا تسلط کافی به زبان انگلیسی نداشته و می توانند در برنامه "اینتو" دانشگاه شرکت نمایند. همچنین می توانید قبل از شروع رشته تحصیلی در دانشگاه کلاس های زبان انگلیسی را بگذرانید. هم دانشجویان لیسانس و هم دکترا می توانند قبل از ورود به دانشگاه "EUA" تقاضای اسکان خود را ارسال نمایند. اتاقهای مختلفی چه بصورت سوئیت و چه به صورت چند نفری می تواند در اختیارتان قرار گیرد. باشگاه های ورزشی و انجمن های مختلفی وجود دارند که می توانند طبق علاقمندی خود به آن ها بپیوندند و با افراد جدیدی که علایق مشترک با آن ها دارید آشنا شوید.

 

کمپ دانشگاه دارای امکانات زیادی از جمله رستوران ها، کافه و... بوده و می توانید به راحتی در این مکان ها  معاشرت های اجتماعی داشته و دوستان جدید بیابید. باشگاه ورزشی با امکانات زیاد و قیمت مناسب از دیگر امکانات دانشگاه بوده و می توان با قیمت های مناسب دانشجویی از آن ها لذت برد. البته نباید از کتابخانه نیز غافل بمانید در ایام هفته و روزهای تعطیل از ساعت 7 صبح تا 12 .شب کتابخانه باز بوده و تبدیل به مکان مورد علاقه تان در طول امتحانات خواهد شد. در این دانشگاه امکانات مذهبی برای تمام مذاهب موجود می باشد

بدیهی است که سال اول دانشگاه به خاطر دوری از خانه و خانواده سال سختی است اما به مرور زمان متوجه خواهید شد که از اوقات خود در دانشگاه "EUA" لذت می برید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با شرایط پذیرش، هزینه های تحصیل، گزینه های محل اقامت، ویزا و... می توانید با شماره تلفن "00902122312543" تماس حاصل نمایید و یا فرم مربوط به دریافت مشاوره ی رایگان را تکمیل نمایید.