University of Greenwich

 صفحه اصلی / University of Greenwich

 

University of Greenwich

 

 دانشگاه گرینویچ، به عنوان اولین و بهترین دانشگاه از نظر کیفیت آموزش در مجله Sunday Times در سال 2011 معرفی شد (Sunday Times University Guide 2011) و علاوه بر این از لحاظ طبقه بندی رضایت دانشجویان در ابتدای لیست دانشگاه های لندن قرار گرفت. با تحصیل در این دانشگاه می توانید از کیفیت آموزشی بالا و مبتنی بر بهترین استانداردهای جهانی اطمینان داشته  باشید. تحقیقات انجام شده در این دانشگاه دارای اعتبار زیادی است و در سراسر جهان مورد تائید می باشد.

 

یافته های حاصل از مطالعه بر روی موضوع اختلال خواب در افریقا در طی 60 سال گذشته، از لحاظ علمی در رده هشتم قرار گرفته و علاوه بر این افتخارات، کمپس دانشگاه Greenwich از طرف یونسکو به عنوان میراث جهانی اعلام شده و تحت حفاظت می باشد.
اگر به دنبال یک زندگی دانشجویی با امکانات عالی، استثنائی و زندگی در محیطی با زیبایی های منحصر به فرد هستید، مطمئن باشید با تحصیل در این دانشگاه بیش از تصورتان دریافت خواهید کرد. 

 

 اين دانشگاه داراي سه شعبه در بريتانياست. يكي از آن ها دانشكده دريانوردي گرينويچ (Maritime Greenwich) در شرق لندن و در محل كالج قديمي نيروي دريايي سلطنتي در ساحل رودخانه تيمز است كه ساختمان هاي سه گانه آن را سر كريستوفر رن معمار كليساي سنت پل به سبك باروك بنا كرده است، اين ساختمان ها در شمار ميراث فرهنگي قرار دارند.

 

بيش از هشت هزار دانشجو در اين دانشگاه و در رشته هاي بازرگاني، كامپيوتر، محيط زيست، حقوق، تعليم و تربيت و چندين رشته ديگر مشغول به تحصيل هستند.

 

لندن در سال 2012 میزبان بازی های المپیک بود و توریست های زیادی از کمپس های زیبای این دانشگاه دیدن نمودند.

 

این دانشگاه با صاحبان مشاغل و شرکت های بزرگ همکاری نموده و از نظرات آن ها در برنامه ریزی واحد های  ارائه شده در دانشگاه استفاده کرده و بدین وسیله دانشجویان را آماده جذب بازار کار و مطلع از صنعت روز پرورش می دهد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با شرایط پذیرش، هزینه های تحصیل، گزینه های محل اقامت، ویزا و... می توانید با شماره تلفن "00902122312543" تماس حاصل نمایید و یا فرم مربوط به دریافت مشاوره ی رایگان را تکمیل نمایید.