University of Huddersfield

 صفحه اصلی / University of Huddersfield

University of Huddersfield 

هدفتان برای زندگی هر چه که باشد برای محقق شدنش احتیاج به تحصیلات دانشگاهی دارید. استانداردهای بالای آموزشی و امکانات بسیار عالی علمی این دقیقن همان چیزی است که دانشجویان دانشگاه، از University of Huddersfield انتظار دارند. این دانشگاه در مرکز شهر و در قلب انجمن های محلی قرار دارد، ما به هزاران نفر از مردم کمک می کنیم. کسانی که تحصیل را رها کرده اند پس از وقفه ای دوباره آن ها را به سوی ادامه ی تحصیل سوق می دهیم تا به اهدافشان دست یابند.

 

چرا نزدیک به 20000 دانشجو University of Huddersfield را برای تحصیل انتخاب می نمایند؟

University of Huddersfield یک مرکز در حال رشد تحقیقات و تعالی است، و همواره در حال وسعت بخشیدن به مرزهای دانش می باشد. اساتید این دانشگاه همواره در رده بندی های بهترین ها در ارائه ی آموزش های با کیفیت بالا در محیطی هیجان برانگیز قرار گرفته اند. افتخار می کنیم که در میان دانشگاه های برتر کشور انگلستان جای داریم و در ارزیابی های انجام شده به عنوان 10 دانشگاه برتر انگلستان از نظر رضایت دانشجویان قرار داریم.

 

 

اشتغال:

دانشگاه رکورد چشمگیری برای اشتغال فارغ التحصیلانش را در اختیار دارد، 94% از فارغ التحصیلان دوره ی لیسانس و 93% از فارغ التحصیلان دوره ی فوق لیسانس در مدت زمان کمتر از 6 ماه پس از فارغ التحصیلی وارد بازار کار شده اند. دانشگاه ارتباطات بسیار قوی با صنعت دارد و هر ساله بیش از 2000 فارغ التحصیل از این دانشگاه جزوی از این شرکت ها می شوند. ما به عنوان برترین ها در استخدام فارغ التحصیلانمان در Yorkshire به شمار می آییم. میانگین حقوقی فارغ التحصیلان این دانشگاه به طور متوسط در حدود 19500 پوند انتظار می رود.

 

لذت بخشی:

میلیون ها پوند برای توسعه ی کمپس در طی 5 سال گذشته هزینه گردید، تا بتوانیم اطمینان حاصل نماییم که دانشجویان ما به بهترین و به روزترین امکانات موجود در کشور دسترسی دارند. همچنین دانشگاه ما دارای محیطی اجتماعی، پرجنب و جوش با بیش از 70 باشگاه و انجمن فعال می باشد.

 

سرمایه گذاری:

دانشگاه در حال توسعه ی شهرت خود به عنوان پیشرو و رهبر در امر سرمایه گذاری می باشد. در سال 2012 موسسه ی Times Higher Education جایزه ی معتبر دانشگاه کار آفرین سال را به این دانشگاه اعطا نمود، و به دنبال این مهم در سال 2013 دانشگاه موفق به کسب دو جایزه Queen برای سرمایه گذاری گردید. ما به تعدادی از فارغ التحصیلانمان جهت راه اندازی کسب و کار موفق و همچنین داشتن تیم کاری فوق العاده کمک می نماییم تا بتوانند ایده های بی نظیر خود را عملی نمایند.

مرکز نوآوری دانشگاه با نام Buckly Innovation Centre یک مرکز بزرگ برای فارغ التحصیلانی است که تمایل به راه اندازی کسب و کار خود را دارند می باشد، این مرکز فرصت بی نظیری را فراهم می سازد تا بتوانند دسترسی بی نظیری به سایر فارغ التحصیلان و همچنین شرکت های محلی را کسب نمایند.

University of Huddersfield دارای سابقه فوق العاده در استخدام دانش آموختگانش را دارد.

این خبر فوق العاده ای است برای دانشجویان ما، پس از اتمام تحصیلات یافتن کار مناسب دلیل اصلی تحصیل در دانشگاه می باشد. 94.5% از دانشجویان مقطع کارشناسی در کمتر از 6 ماه پس از فارغ التحصیلی موفق به ورود به بازار کار می گردند. این مهم گواهی بر اعتماد کارفرمایان به فارغ التحصیلان از دانشگاه می باشد و دلیلی بسیار مهم برای پیوستن و شروع تحصیل در این دانشگاه می باشد.

اطمینان از یافتن کار حرفه ای، نقش کلیدی در زندگی دانشجویی ایفا می نماید.

یکی از دلایل مهم اعتماد کارفرمایان به فارغ التحصیلان University of Huddersfield ناشی از تجربه ای است که کارفرمایان در دنیای کار واقعی با فارغ التحصیلان این دانشگاه داشته اند می باشد.

 

دریافت جایزه ی اساتید با تجربه و حرفه ای:

بنابراین، چه کسانی در کلاس های درس شما تدریس می نمایند؟ خوب، ما به عنوان یکی از دانشگاه های پیشرو در کشور انگلستان موفق به دریافت فرصت های مطالعاتی ملی آموزش، به عنوان برترین اساتید بریتانیا، در هشت سال اخیر شده ایم.

همچنین ما به عنوان تنها دانشگاهی در کشور انگلستان هستیم که 100% از اساتید دائمی مان عضو Higher Education Academy می باشند. بنابراین شما از بهترین ها آموزش می بینید تا بهترین باشد.

 

دوره های تحقیقاتی:

دانشگاهیان هرگز تحقیقات و مطالعه را متوقف نمی کنند، همواره چیزهای جدید و هیجان انگیز برای کشف وجود دارد. در University of Huddersfield تحقیقات دوره های آموزشی را شکل می دهد، آن ها را چالش برانگیز، هیجان برانگیز و تفکر برانگیز می نماید. مرکز تحقیقاتی ما در سطح جهانی از برترین و تخصصی ترین امکانات لازم برای انجام تحقیقات برخوردار است که این تحقیقات توسط هر دو گروه اساتید و دانشجویان صورت می گیرد. به علاوه، تعداد زیادی از اساتید دانشگاه، متفکران بانفوذ و پیشرویی در رشته های خودشان هستند و این فیلتر کیفیت در تمام اساتید دانشگاه به وضوح قابل رویت می باشد.

 

ارتباط با نهادهای صنعتی:

حقیقت این است که شما به ویژگی خاصی احتیاج دارید که پس از فارغ التحصیلی بتواند شما را به راحتی وارد بازار کار کند. چیزی که کمی بشتر از معمول بتواند کارفرما را تحت تاثیر قرار دهد. بسیاری از دوره های ما فارغ التحصیلان موفق و حرفه ای در زمینه ی کاری خودشان از جمله رشته های حقوق، معماری، روانشناسی، داروسازی، حسابداری، شیمی، مهندسی و کامپیوتر تربیت نماید. علاوه بر این، بسیاری از اساتید ما تجربه ی کار کردن در مراکز صنعتی را نیز دارا می باشند.

100% دانشجویان ما فرصت تجربه ی کار حرفه ای را در دوران تحصیل خود کسب می نمایند، که از جمله ی آنان می توان به سخنرانی ها و پروژه های تعریف شده توسط همکاران صنعتی اشاره نمود.

این یک فرصت بزرگی است که می تواند نقش حیاتی در پیدا کردن کار پس از فارغ التحصیلی ایفا نماید.

 

سرمایه گذاری در کمپس دانشگاه:

دانشگاه به صورت مداوم سرمایه گذاری هایی در کمپس دانشگاه انجام می دهد آخرین سرمایه گذاری ما تنها با یک هدف انجام گردید و آن هدف، دانشجویان دانشگاه هستند. این مرکز با سرمایه گذاری 22.5 میلیون پوندی ترکیبی از دسترسی به امکاناتی نظیر کتابخانه، امکانات الکنرونیکی، اوقات فراغت، امکانات ورزشی، غذاخوری و... همه زیر یک سقف را فراهم نموده است.

کتابخانه، شما عاشقش خواهید شد، کتابخانه دومین خانه ی شما خواهد شد. این مرکز به صورت شبانه روزی باز خواهد بود با دسترسی به شمار قابل توجهی از امکانات به صورت حضوری و یا آنلاین. شما می توانید در زمانی که مناسب شماست درس بخوانید و تمام اطلاعات مورد نیازتان را دریافت نمایید.

 

کاوش در Huddersfield:

Huddersfield شهری پرجنب و جوش با کارهای زیادی برای انجام دادن و دیدن می باشد. از رویدادهای فرهنگی و سینمایی تا غذاخوردن و دیدن تئاتری زیبا.

شهر Huddersfield گزینه ی بسیار ایده آلی برای کسانی که علاقه به تفریحات فضای باز دارند می باشد. Huddersfield توسط مناطق ییلاقی زیبا احاطه شده است که از جمله ی آن ها می توان به Peak District National Park اشاره نمود. Huddersfield به شهرهای لیدز و منچستر بسیار نزدیک می باشد.

 

هزینه های زندگی:

خوب، شما باید نگران جابه جایی و ترک خانه ی خود باشید، اما نگران نباشید. Huddersfield یکی از معدود مکان هایی است که می توانید روی پاهای خودتان ایستاده و احساس استقلال بیشتری نمایید. برخلاف، برخی از شهرهای بزرگ، هزینه های زندگی در Huddersfield مقرون به صرفه می باشد.

 

زندگی در Huddersfield

فضای داخل دانشگاه، فضای مناسبی برای مطالعه کردن، استراحت کردن، کتاب خواندن و... می باشد. امکانات آموزشی، تفریحی، اساتید حرفه ای و... همه و همه دوران تحصیلی فراموش نشدنی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. پس منتظر چه هستید؟

پروفایل فیسبوک دانشجویان ایرانی را می توانید از لینک زیر چک کنید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با شرایط پذیرش، هزینه های تحصیل، گزینه های محل اقامت، ویزا و... می توانید با شماره تلفن "00902122312543" تماس حاصل نمایید و یا فرم مربوط به دریافت مشاوره ی رایگان را تکمیل نمایید.