University of Nottingham

 صفحه اصلی / University of Nottingham

 University of Nottingham

 

دانشگاه ناتینگهام اولین کالج خود را در سال ۱۸۸۱ افتتاح نمود، این کالج در سال ۱۹۴۸ موفق به دریافت نشان Royal Charter گردید و به دانشگاه ناتینگهام تبدیل شد. کمپس های این دانشگاه در کشورهای انگلستان، مالزی و چین توانسته اند برنده ی جایزه ی برترین کمپس ها شوند، همچنین گردهمایی های آکادمیک بین المللی در کشورهای فوق را این دانشگاه میزبانی می نماید. دانشگاه در سال ۲۰۰۶ در کمپس Sutton Bonington مدرسه ی دامپزشکی خود را نیز افتتاح نمود.

 

از دانشگاه ناتینگهام همواره به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های بریتانیا به عنوان دانشگاهی موفق و پویا یاد می گردد. این دانشگاه با توجه به شمار بالای درخواست های دریافت پذیرش و تعداد دانشجویان بین المللی که در این دانشگاه تحصیل می نمایند جزو سه دانشگاه محبوب کشور انگلستان به شمار می رود. 

از تحقیقات این دانشگاه در مراکز علمی دنیا به عنوان تحقیقاتی بی نقص و کامل یاد می شود و ماموریت این دانشگاه حفظ این عنوان و قرار گرفتن در صف برترین ها در زمینه ی آموزش می باشد.

 

مکان، حمل و نقل

 • شهر ناتینگهام یکی از کلان شهرهای کشور انگلستان می باشد. شهر ناتینگهام با داشتن سالن های بی نظیر کنسرت، اولین سالن های حرفه ای تئاتر، سینما، رستوران های ملل مختلف، بارها و کلوپ های شبانه زندگی زنده و پر
 • هیجانی را برای ساکنین خود به ارمغان می آورد. 
 • ناتینگهام در مرکز کشور انگلیس قرار دارد و از طریق وسایل حمل و نقل عمومی امکان دسترسی راحت به شهرهای دیگر وجود دارد. سیستم حمل و نقل عمومی این شهر از طریق اتوبوس و قطار بسیار فعال می باشد به طوری که در هر ۳۰ دقیقه قطاری از این شهر به سمت لندن حرکت می نماید. فرودگاه East Midlands در ۲۱ کیلومتری (۱۳ مایلی) این شهر قرار دارد. در تمام طول شب اتوبوس ها در سطح شهر در حال رفت و ‍آمد هستند، همچنین خط تراموای شهر به تازگی به منطقه ی محبوب دانشجویی Beeston اتصال پیدا کرده است.
 • کمپس های دانشگاه ناتینگهام در میان رنکینگ دانشگاه های دوستدار محیط زیست سطح جهان در رده بندی UI Green Metric سال ۲۰۱۵ قرار گرفته است.
 • در سال ۲۰۱۲، دانشگاه ناتینگهام موفق به دریافت جایزه برای مشارکت برجسته در توسعه ی پایدار، در به رسمیت شناختن تعهد به ایجاد راه های پایدار زندگی و تحصیل. دانشگاه سرمایه گذاری های زیادی برای امکانات کمپس ها انجام داده است.

 

 

شرایط ورود:

 • دانشگاه ناتینگهام همه ساله تعداد فراوانی فرم های اخذ پذیرش از دانشجویان انگلیسی و دانشجویان بین المللی از سراسر جهان دریافت می نماید.
 • هدف ما جذب کاندیدهایی است که بهترین ها را برای دستیابی به موفقیت در دوره ها دارا می باشند. که این شایستگی ها عبارنتد از توانایی ها، پتانسیل، دانش و فهم می باشد.
 • جزئیات مربوط به شرایط ورود به دانشگاه در هر دوره را می توانید از طریق وب سایت دانشگاه دریافت نمایید.

 

انعطاف پذیری دوره ها:

 • دانشگاه دارای ۲۷۰ دوره در مقطع کارشناسی و بیش از ۳۰۰ دوره در مقطع کارشناسی ارشد می باشد.
 • دانشگاه دارای بیشترین تعداد دانشجو در میان تمام دانشگاه های انگلستان می باشد که در خارج از کشور از طریق بورسیه ی دانشگاه ناتینگهام (Erasmus Scheme) مشغول به تحصیل می باشند. این دانشگاه دارای یکی از بزرگترین و متنوع ترین دوره های تحصیل در خارج از کشور، در انگلستان را دارا می باشد. همکاری با بیش از ۲۰۰ موسسه ی علمی در بیش از ۴۰ کشور دنیا، به علاوه ی کمپس های چین و مالزی با بیش از ۲۵ پارتنر فعال آموزشی.

 

نقاط قوت آکادمیک:

 • آژانس The Quality Assurance به عنوان عالی ترین منبع قضاوت در زمینه ی تضمین کیفیت آموزشی، میزان ارائه ی فرصت های مطالعاتی، یادگیری و همچنین امکانات آموزشی دانشگاه جوایزی برای حصول اطمینان از استانداردهای بالای علمی موسسات علمی به آن ها اهدا می نماید. دانشگاه ناتینگهام یکی از دانشگاه های دارای این جایزه می باشد. راه حل های توسعه ی نوآورانه دوره های بورسیه یکی از بزرگترین ها در نوع خود می باشد، که به دانشجویان کشورهای در حال توسعه ی جهان کمک می کند تا در دانشگاه ناتینگهام تحصیل نمایند.
 • اکثر دوره های این دانشگاه مورد تایید نهادهای حرفه ای و معتبر قرار گرفته اند.
 • در تحقیقات ملی دانشجویان در سال ۲۰۱۵، دانشگاه ناتینگهام موفق به کسب بالاترین میزان رضایت دانشجویان با میزان رضایت مندی ۸۸٪ گردید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با دانشگاه ناتینگهام شرایط پذیرش، هزینه های تحصیل، گزینه های محل اقامت، ویزا و... می توانید با شماره تلفن "00902122312543" تماس حاصل نمایید و یا فرم مربوط به دریافت مشاوره ی رایگان را تکمیل نمایید.