University of Reading

 صفحه اصلی / University of Reading

 university-of-reading

 

University of Reading

 

دانشگاه ریدینگ با کیفیت آموزشی بالا و تحقیقات انجام شده در مسیر جای گرفتن در بین 100 دانشگاه برتر دنیا موفق بوده است. این دانشگاه در سال 1892 تاسیس شد و در سال 1926 موفق به دریافت تشویق نامه ی سلطنتی بریتانیا Royal Charter of Incorporation گردید، و توانست به جمع معدود دانشگاه های معروف دنیا وارد شود. این دانشگاه اصیل و ریشه دار در سال 1994 توانست وارد گروه دانشگاه های با کیفیت آموزشی بالا شود. 

هدف دانشگاه توسعه ی سازنده، حمایت از شرکت ها در جهت نوآوری و رشد تجارت و اقتصاد آن ها می باشد. از نظر قدرت تحقیقاتی این دانشگاه در میان برترین دانشگاه های دنیا قرار دارد و در راستای توزیع و گسترش علم و فن آوری تلاش می نماید تا تولیدات علمی خود را با صنعت و تجارت به اشتراک گذارد. در حال حاضر دانشگاه ریدینگ به عنوان یکی از اعضای کلیدی برای انواع تجارت ها از شرکت های زنجیره ای بزرگ تا شرکت های خصوصی کوچک به شمار می آید.

دانشگاه ریدینگ بر این باور است که فارغ التحصیلان این دانشگاه توانایی ها و مهارت های کافی برای موفقیت و ترقی در حرفه ی خود را دارا می باشند، زیرا دوره های این داشگاه با هدف ترکیب تفکر انتقادی و مهارت توسعه ی فرصت های موجود با تمرکز بر توانایی حل مسئله طراحی گردیده است. از امتیازات ویژه ی این دانشگاه دسترسی دانشجویان پس از فارغ التحصیلی به امکانات دانشگاه می باشد، همچنین حمایت ویژه ی دانشگاه جهت اشتغال فارغ التحصیلان امتیاز ویژه ای به شمار می آید.

 

رشته های برتر:

براساس رنکینگ رده بندی رشته ها در دانشگاه های مختلف کشور انگلستان رشته های زیر در دانشگاه ریدینگ جزو 10 دانشگاه برتر در این رشته ها به شمار می آیند.

 

  1. Agriculture, Forestry & Food, Top 10 (In UK, 2016)
  2. Design & Crafts, Top 10 (In UK, 2016)
  3. Building, Town and Country Planning, Top 10 (In UK, 2016)
  4. Pharmacy & Pharmacology, Top 10 (In UK, 2016)
  5. Education, Top 10 (In UK, 2016)

 

موقعیت جغرافیایی:

این دانشگاه پذیرای بیش از 17000 دانشجو از 150 کشور مختلف جهان در کمپس های خود می باشد. دانشگاه دارای سه کمپس در کشور انگلستان به نام های Whiteknights, London Road, Greenlands و دو کمپس در خارج از کشور انگلستان در کشورهای آفریقای جنوبی و مالزی می باشد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با شرایط پذیرش، هزینه های تحصیل، گزینه های محل اقامت، ویزا و... می توانید با شماره تلفن "00902122312543" تماس حاصل نمایید و یا فرم مربوط به دریافت مشاوره ی رایگان را تکمیل نمایید.